Službeni rezultati izložbe

Vrsta: IZLOŽBA

Datum izložbe: 16.01.2016

Mjesto: Sajamski prostor Gudovac (Aukcijska dvorana)

Organizator: UUNJO Bjelovar

Suci: Andreas Rudolph

NWKL HUNDINENN 3-6STOCKHAAR

 

1.Sidney vom Klein-Leithawald, SZ2317855,WT:21.07.2015.

Gobi Leithawald

Dolce Vita Leithawald

Ehrenhofer Erich, A

2.LORA OD ČAKOVCA, HR 31495,WT.19.07.2015

            GERONIM V. TEAM PANONIAN SEE

            NAJROBI VOM KAPELLENBERG

            BRANKO KLJUKA, ( HR )

3. Hilary vomLeithawald, SZ WT:10.09.2015

Cronos del Seprio,

Masuri Leithawald

Farkas Zsolt + Magyar Tibot,( H)

 

NWKL RUDEN 3-6 STOCKHAAR

1.Hr. Helmuth vom Leithawald,SZ ? WT.10.09.2015

 

 Cronos del Seprio

 Masuri Leithawald

Farkas Zsolt +Magyar Tibot,( H)

2. ESKO OD KOVAČIĆA, HR 31574,WT.19.08.2015

           

             Pino od Kovačića 

            Tina od Kovačića

Vlado Kovačić (HR)

NWKL HUNDINENN 6-69 STOCKHAAR

 

             
1.Floravom Leithawald, SZ2317254,WT.:15.06.2015

 Campari Haus Schwerzer

 Edel Leithawald

 Ehrenhofer Erich,( A)

 

2. Boni Paradox box  HR 31471 , WT. 05.05.2015

             Sass  crveni Mayestoso

              Kuba crveni Mayestoso

            Ivan Filipaj , (HR)

3.Diva vom Leithawald, SZ 2315585, WT:18.05.2015

Cronos del Seprio

Flocke Leithawald

Ehrenhofer Erich,(A)

4. ETY HOJSOVA, :slr , WT.30.06.2015

            Schumann von Tronje

            Besy Hojsova

            Patricija Muršič, (SLO)

 

NWKL HUNDINENN 6-9 LONGSTOCKHAAR

 

1.nokia draposov, JR 748817 , Ošt.: 25.05.2015.

            Risto Draposov, JR 745135

            BertyDraposov, JR 742036

            DrapošLaslo, SRBIJA

 

 

NWKL RUDEN 6-9 STOCKHAAR

 

1.Flipp-Flopp vom Leithawald, SZ 2317251,WT.:15.06.2015.

Campari HausSchwerzer

Edel Leithawald

Ehrenhofer Erich +Herold Jozsef,( H)

2. EROSVON ISTRA HAUS, HR31419,WT: 01.06.2015.
            ELFBELONA, HR29745

            DELTABELONA, HR29292

            MAURO &NOEMI TONETTI, (HR)

3.Denny vom Leithawald, SZ 2315579,WT.:18.05.2015

Cronos del Seprio

Flocke Leithawald

Mayer Czaba +Ehrenhofer Erich,( H)

4. ESKO HOJSOVA, slr , WT 30.06.2015

            Schumann von Tronje

            Besy Hojsova

            Patricija Muršič, (SLO)

 

NWKL HUNDINENN 9-12 STOCKHAAR

 

1. Ester vom Pizzorusso, roi15/74621,WT.15.03.2015

            Saabat von Aurelius

            Nataly vom Pizzorusso
            KuzmićAndreja, (HR)

2.Misti crveni Mayestoso  HR 31250 ,WT.27.02.2015

            Romero von Bad-Boll

             Delia von Kollnbach

             Mario Milić , Drenčec (HR)

3.Machli crveni Mayestoso  HR 31252 , WT.27.02.2015

            Romero von Bad-Boll

              Delia von Kollnbach

              Mario Milić , Drenčec  (HR)

4. RUMBA OD EMENATA,HR31345,WT.26.03.2015.

ELFBELONA

LEJLAOD EMENATA

BORISKRIZMAN, (HR)

5. DAFFY VON BRAUS PLATZ, HR 31359,WT.07.04.2015

LIDOVON BRAUS PLATZ

            UTZI BAD WALDLE

            Fausto Braus, (HR)

VV6.MaSKA crveni Mayestoso  HR 31248 , WT.27.02.2015

                Romerovon Bad-Boll

               Delia von Kollnbach

              SANJA VLAJNIĆ,(HR)

 

7. China von der Wolfstratte,HR31288,WT.16.03.2015

            Uran von der Wolfstratte

            Nanky Astra Born

            Nikola Bermanec, (HR)

V1. Karola vom Funken Spiel, HR 31318 WT.:12.03.2015

            Garovom Team Panoniansee

Angella vom Funken Spiel

Jovanović Damir, (HR)

 

 

NWKL HUNDINENN 9-12 LONGSTOCKHAAR

 

1.BIRBA CRVENI MAYESTOSO, SZ WT.27.03.2015    

Nicco vom Kleinen Holzchen

sANY CRVENI MAYESTOSO

            MIHAELAFELKER, (HR)

 

NWKL RUDEN 9-12 STOCKHAAR

 

1.Messi   Crveni Mayestoso  HR 31245 , WT27.02.2015

            Romero von Bad-Boll

            Delia von Kollnbach

             Zvonimir Šopar , (HR)

2. MAGIC  VON HAUS NOLL, HR 31292,WT.20.03.2015.

            ZADAKVOM FIEMERECK

            NAOMIVON HAUS ĆURAK ONDA

            ŽeljkoNoll, (HR)

3 Jack vom FunkenSpiel, HR 31202 WT. 25.01.2015

      Garovom Team Panoniansee

      Zinavom Funken Spiel

                Jovanović Damir,(HR)

JKL HUNDINENN STOCKHAAR

1.MENTA VON HAUS ĆURAK ONDA, HR30968,WT10.09.2014

            URANV.D. WOLFSTRATTE

            NAOMIVON HAUS ĆURAK ONDA

            NIKOĆURAK -DAMIR SABAĐIJA

2. OPAL vom ELISPARK , I.S.B.R124594 ,WT 15.09-2014   

            Ober vom BadBoll       

            Xara von der Plassenburg 

            Rokic & Z. Arbel . (HR)

3.CORY HORAND DOX, BHR 11940 WT.10.10.2014

            Maximusvom Heerbusch

            Alaskavom Haus Pharao

            KRISTIJANBARAĆ , BIH

 

4. MOLY IZ ViRLOGA,SLRNO-016784,WT.25.12.2014

            Quoran d'Ulmental

            Leya Karstimav

Matej Tušek, (SLO)

5. BOA VON BRAUS PLATZ, HR 30856,WT.27.07.2014

ZADAK VOM FIEMERECK

            UTZI BAD WALDLE

            Fausto Braus,(HR)

6. Sila Red Diamond vom Šapo HR 30927 , WT. 15.08.2014.

 Elmo WeisseAgram

LoriCrveni Mayestoso

KsenijaMatić-Zrinka Andrić, (BIH)

 

 

 

 

7.OMEGA VON HAUS NOLL HR 31201,WT30.12.2014

            ZADAK VOM FIEMERECK

            :PIPPI CICEROVA

            Željko Noll,( HR=

 

JKL RUDEN 12-18 STOCKHAAR

1.Nando von Belissimo, SZ MNJK 27507,WT09.11.2014.

Yes Leithawald

Sita von Belissimo

Ehrenhofer Erich +Szivos Gyula, (h)

2.ONTARIO VON PANONIANSEE, : HR31160 , WT.:11.12.2014

PATRICK V.GRABFEDGAU

ROMANA VONPANONIANSEE

ZLATKO RAVLIĆ – MARKOJOVOVIĆ,(HR)

3. Harry vom Funken Spiel,HR 30996 WT: 20.09.2014

Oberonvom Funken Spiel

Izzy vom Funken Spiel

Jovanović Damir,(HR)

4.Urbo vom Kupferschlössl, SZ 2311243,WT.21.11.2014.

Yes Leithawald

Tamina Shagya

Rath Johann, (A)

5. SPIKERED DIAMOND VON SAPO, HR30924,WT.15.08.2014

ELMOWEISSE AGRAM

            LORI CRVENIMAYESTOSO

ZRINKA ANDRIĆ, (HR)

6. zegon draposov, : JR 748273  ,WT20.08.2014

KAPITAN TEAM LEIKSAID

            Brenda Draposov

Drapoš Laslo,Srbija

7. ZEUS ZELENI JURIJ, SLRNO-016733,WT07.11.2014

            CASPER DEL GUPO

            JENA IVANIČEVA, NO-013886

            ROMAN GOLOB, SLO

 

JHKL HUNDINENSTOCKHAAR

1.Ussivom Leithawald, SZ 2303176,WT.:11.03.2014

 Omen Radhaus

Una-Donna Leithawald

 Mauch Jürgen + Ehrenhofer Erich, (A)

                                                                                    

2.TOSKA  crveni Mayestoso , HR 30764, WT:07.07.2014.

Labovom Schollweiher

            Delia von Köllnbach

            Damir Jančić   , (HR)

3. Freya vom HausGeisthund , DN 40482604,WT:16.06.2014.
             Zasko vom Zabershof
            Xienavom Bierstadter Hof
            KathyPrudden ,USA

4. Goga vom Funken Spiel, HR 30876 WT: 13.07.2014

      Oberonvom Funken Spiel

      Tenjavom Funken Spiel

Jovanović Damir, (HR)

5. Lara Iz Virloga, SLRNO 016407,WT03.02.2014

            NANDO vom WELSETAL

 Denary vom BurgKrapping, SLRNO 015572

Karlin stane – VEKOSLAV POTOČNIK, (SLO)

6. Elvira vonStormie's Zwinger , DN 39594805,WT26.05.2014
            Myckk von Theishof
            Indeenavom Theishof
            StormieMitchel, USA

 

7. KLARA CRVENI MAYESTOSO, HR30542WT. 23.02.2014.   

Fang Crveni Mayestoso

            Chocevom Henrich Platz

            SonjaJendrašić, (HR)

 

 

JHKL RUDEN STOCKHAAR

1.VITO zum Gigelsfelsen,HR31643 WT. 08.02.2014

             Iliano v. FichtenschlaG, SZ2241909, SchH3

Raja zumGigelsfelsen, SZ2277111, IPO1

            ZLATKORAVLIĆ – MARKO JOVOVIĆ, (HR)

 

2. AXL VOM DREI SCHWARZE ENGEL, HR 30506 ,WT.18.01.2014.

ENOSCH VON AMASIS

            TYRA V.D.KANISFLUH

            IVAN KOZINA,(HR)

3.Sumer vom Leithawald, ,SZ 2302223, WT17.02.2014.

Cobra Ulmental

Fiby LeithawaldHungary

Mayer Csaba +Ehrenhofer Erich, (H)

4.Unix Von Panonianhaus, : JR 810619 WT. 09.07.2014

Ursus VonPanoniansee

Taffy Vom TeamPanoniansee

Haško Ištvan, SRBIJA

5. JINGISWEISSE AGRAM, HR39773,WT: 08.06.2014.

ELMO WEISSE AGRAM

DENY WEISSE AGRAM

 AMIR ISAJBEGOVIĆ (HR)

OFENE KLASSEHUNDINEN LONSTOCKHAAR

1. SINDI BRICBERG, SLRNO-015982,WT26.01.2013

            DEX MELODIČNI

            MELLY BRICMAN   

MIRA BOŽIČ (SLO

 

OFENE KLASSEHUNDINEN STOCKHAAR

 

1. KALNA vom LEITHAWALD, SZ 2295019,WT:29.05.2013

            SAABAT von AURELIUS

UNA-DONNAvom LEITHAWALD

            ANDREJ BUKOVEC, (SLO)

2. TESSAOD PLAVOG SAFIRA, .BHR.323296 WT:07.09.2011.

JANGO VON PANONIANSEE

            .TEAVON PANONIANSEE

            BLAGOJEVIC Blagojevic Zoran,( BIH)

3. Dee-DeeFeurigen Blick, HR 29855 WT: 28.12.2012.

             Tyson Fixfrutta

            UsyZigel

            TomislavMitrović, (HR)

4. felly portoroška, slrno015307,wt06.04.2011

            urbo vom leithawald

yentiiz ms turopolje

            LUKAČDUŠAN, (SLO)

 

5. BELLA VOM HAUS ANTONELY, : HR30442 , WT 24.12.2013

RAULVOM HAUS ANTONELY

            NAOMI VON HAUS ĆURAK ONDA

            KRUNOSLAV SABOLOVIĆ, (HR)

6. BIGGY VOM MINING, : JR741514 , WT: 20.10.2012

             SABAT VONAURELIUS

            OLIVIA VOM RADHAUS

DEJANMAJSTOROVIĆ,(BIH)

7. Ziska di casa Mary , LOI 09/152848, WT.24.12.2008

GodalisTino

Saskiadi casa Mary

RaspetPatrik , (HR)  

 

RAZRED  OTVORENIH - MUŠKI

OFENE KLASSERUDEN STOCKHAAR

1. NANDO ASTRA BORN,HR29451,WT26.0.12012

            Cay Dogshof

VanjaVom Ersten Platz

            Branko Jakšić, 8HR)

2. XTREME VOM RADHAUS, JR.738393.WT:10.05.2011.

             OXFORD VOM RADHAUS

            ROSE VOM RADHAUS

            Blagojevic Zoran,( BIH)

 

3. ENZOVON HAUS BLAGOJEVIC, .BHR.326856 njo,OŠT.02.04.2013

ZOLTAN VON TEAMPANONIANSEE

SCHIKITA

 BlagojevicZoran, ( BIH)

4. JAMIRO VON SENDLING, : SZ2299650 , WT 07.12.2013  

            MENTOS VOM OSTERBERGER LAND

            OLLY VON SENDLING

            DRAGAN POPOVIĆ, BIH

 

 

GHKL LONGSTOCKHAAR

 

1.PRIX OD KOVAČIĆA, : HR30323 , WT 07.10.2013

ELMOWEISE AGRAM

LARAOD KOVAČIĆA

            MARKO DRAŠKOVIĆ, (HR)

GHKL HUNDINENN STOCKHAAR

 

1.Aci vom Leithawald, SZ 2282051, WT31.05.2012

Remo vonFichtenschlag

Una-Donna vomLeithawald

Ehrenhofer Erich +Williams Shak,( A)

2. Tenja vomFunken Spiel, HR 29602 WT.04.06.2012

      Florro von Panoniansee

      Indiana vom Funken spiel

JovanovićDamir (HR)

 

 

 

 

3. WHITNEY VON ROPAL : HR 30300 ,WT: 05.09.2013.

            OMEN VOM RADHAUS

 RIA VON ROPAL

            rokopalić, (HR)
4.FANY BELONA.HR 29700,WT21.09.2012.

            Semdel Seprio

            VegaBelona

RadoševićJosip,(HR)

5. Gopi Belona, HR30013,WT.12.04.2013.

            Saabat von Aurelius

            Centa Belona ,                                                                                                 

IVICANOVOSEL, (HR)

SG1. Katja von der Neudenauer Holzsteige,SZ2252156,WT.06.05.2010

 Dux von der Glockenheide 

Urivon der Neudenauer Holzsteige 

KuzmićAndreja,(HR)

G1. Elfa Belona, : HR-29748,WT. 17.09.2012.

            Wallaby vom kapellenberg

 Zetta Belona

            IVICA NOVOSEL,(hr)

           

GHKL RUDEN STOCKHAAR

 

1.Pepevom Leithawald, SZ 2301016, WT. 09.01.2014

Omen Radhaus

 Rieke Leithawald

Ehrenhofer Erich +Weber Johann, (A)

2. LIDO VON BRAUS PLATZ, HR30282,WT.24.08.2013

            ZADAK VOM FIEMERECK

            FENJA VOM PANONIANSEE

            Fausto Braus i Željko Noll,(HR)

3.Negro vom Leithawald, SZ 2298218, WT.18.10.2013.

Pacco vomLangenbungert, SZ 2252482

Flocke vomLeithawald, SZ 2247157

Kirnbauer Bettina +Ehrenhofer Erich, (A)

4. AS  FIGO von ANIMUS,HR30288,WT.25.09.2012 

FIGO von der ORANGERIE    

            VANDA v. HAUS BOYS VONIS 

            Goran& Robert  Rokić ,(HR)   

5.MAXIMUS VOM HEERBUSCH, HR 30859 HR.20.08.2011

            Pacco vom Langenbungert

Daggi von der Rheinhalle

            MarkoĆurak, (HR)

6.Peppino vom Leithawald, SZ2301017, WT.09.01.2014.

 Omen Radhaus

Rieke Leithawald

Ehrenhofer Erich +Weber Johann, (A)

7.TELL HOJSOVA,Slrno: 016163 ,WT.26.04.2013

Geronimo vom TeamPanoniansee
Conie Hojsova  
Hojs Avgust , (SLO)

8.Maddox vom Leithawald, SZ 2295021, WT.26.06.20013

Yankee Feuermelder

Rieke vom Leithawald

Ehrenhofer Erich +Weber Johann,( A)

 

9.BINGO VON HAUS ĆURAK ONDA, HR 29847,WT10.01.2013.

            Falcovon Burg Trsat

Lori CrveniMayestoso

            ŽivkoSljepčević, (HR)

SG1. BORAN VOM HAUS ANTONELY, : HR30438 , WT 24.12.2013,

            RAUL VOM HAUS ANTONELY

            NAOMI VON HAUS ĆURAK ONDA

            DINO SELEŠ MUIĆ, (HR)