Kalendar specijalnih izložbi i Uzgojnih pregleda

Specijalne izložbe (Special Shows) u 2018. godini

Rbr./No. Datum/Date Organizator/Organizer Mjesto/Location Kontakt/Contact Sudac/Judge
124.02.2018UUNJO BJELOVARBjelovarNiko ĆurakJOACHIM STIEGLER
224.03.2018UUNJO ISTRARovinjOriana MirkovićTHOMAS TEUBERT
321.04.2018UUNJO OSIJEKPetrijevciJosip NovakBERND WEBER
406.05.2018UUNJO RIJEKADražiceIvica NovoselFRANK GOLDLUST
520.05.2018UUNJO ZAGREBAČKE ŽUPANIJEZagrebIvan KozinaRAINER MAST
609.06.2018UUNJO BJELOVAR GBjelovarZUUNJOHHANS-PETER RIEKER, THOMAS TEUBERT
714.07.2018UUNJO SPLITSplitIgor KrstulovićHANS LUDGER GOKE
822.09.2018UUNJO HALUBJEOTKAZUJE SEOTKAZUJE SEOTKAZUJE SE
901.12.2018UUNJO ARMINIUSKoprivnicaMiroslav KuzmićJurgen Hoffmann ( SV )

GLAVNA UZGOJNA IZLOŽBA (SIEGERSHOW) NJEMAČKIH OVČARA HRVATSKE

Rbr./No. Datum/Date Organizator/Organizer Mjesto/Location Kontakt/Contact Sudac/Judge
1. 09.-10.06.2018. ZUUNJOH BJELOVAR ZUUNJOH HANS-PETER RIEKER, THOMAS TEUBERT

Uzgojni pregledi (Koerung) u 2018. godini

Rbr./No. Datum/Date Organizator/Organizer Mjesto/Location Kontakt/Contact Sudac/Judge
125.03.2018UUNJO ISTRARovinjOriana MirkovićTHOMAS TEUBERT
222.04.2018UUNJO OSIJEKPetrijevciJosip NovakBERND WEBER
305.05.2018UUNJO RIJEKADražiceIvica NovoselFRANK GOLDLUST
419.05.2018UUNJO ZAGREBAČKE ŽUPANIJEZagrebIvan KozinaSV
525.05.2018UUNJO BJELOVARBjelovarNiko ĆurakJOACHIM STIEGLER
609.06.2018UUNJO BjelovarBjelovarZUUNJOHThomas Teubert
715.07.2018UUNJO SPLITSplitIgor KrstulovićHANS LUDGER GOKE
823.09.2018UUNJO HALUBJEOTKAZUJE SEOTKAZUJE SEOTKAZUJE SE
902.12.2018UUNJO ARMINIUSKoprivnicaMiroslav KuzmićJurgen Hoffmann ( SV )

RADNI ISPITI

Rbr. Datum Organizator Mjesto Kontakt SuDAC
1. 03.03.2018. UUNJO ISTRA ROVINJ ORIANA MIRKOVIĆ KUKIĆ
2. 02.04.2018. ARMINIUS KOPRIVNICA KOPRIVNICA MIROSLAV KUZMIĆ VALUŠEK
3. 07.04.2018. UUNJO RIJEKA RIJEKA IVICA NOVOSEL ?
4. 01.05.2018. UUNJO BJELOVAR BJELOVAR NIKO ĆURAK VALUŠEK
5. 22.07.2018. UUNJO BJELOVAR BJELOVAR NIKO ĆURAK VALUŠEK
6. 15.08.2018. ARMINIUS KOPRIVNICA KOPRIVNICA MIROSLAV KUZMIĆ KLIČEK
7. 06.10.2018. UUNJO RIJEKA RIJEKA IVICA NOVOSEL ?
8. 08.10.2018. ARMINIUS KOPRIVNICA KOPRIVNICA MIROSLAV KUZMIĆ KUKIĆ
9. 14.10.2018. ARMINIUS KOPRIVNICA KOPRIVNICA MIROSLAV KUZMIĆ SV

Specijalne izložbe u 2017. godini

Rbr. Datum Organizator Mjesto Kontakt Sudac
121.01.2017UUNJO BjelovarSajamski prostor Gudovac (Aukcijska dvorana)N. ĆurakNorbert Scharschmidt (D)
222.04.2017UUNJO Halubje 2011ViškovoŽ. NollWolfgang Haßgall
329.04.2017UUNJO OsijekNK OMLADINAC - PETRIJEVCI - REPUBLIKE 158J. NovakLeonhard Schweikert (D)
407.05.2017UUNJO RijekaDražiceI. NovoselRainer Mast
503.06.2017UUNJO Zagrebačke županijeZagreb, DubravaI. KozinaHarald Hohmann & Marco Oßmann
617.06.2017UUNJO SplitSplit, Stadion NK KarepovacI . KrstulovićThomas Teubert
722.06.2017UUNJO Arminius KC. i UUNJO BjelovarSRC Kukavica, Velika PisanicaM. Kuzmić, N. ĆurakSV Reinhard Meyer
824.09.2017UUNJO PožegaPožega, Rekreacijski centar PožegaG. RokićRobert Lang & Frank Goldlust
921.10.2017UUNJO Arminius KC.KoprivnicaM. KuzmićOtto Korber Ahrens

Uzgojni pregledi u 2017. godini

Rbr. Datum Organizator Mjesto Kontakt Ispit Ocjena Kor. Sudac
120.01.2017UUNJO BjelovarSajamski prostor Gudovac (Aukcijska dvorana)N. Ćurak--+
211.03.2017UUNJO Drava VŽ.JalkovecT. Vrček+--
319.03.2017UUNJO RijekDražiceB.Krizman+--
416.04.2017UUNJO Arminius KCKoprivnicaM. Kuzmić+--Kruno Valušek
530.04.2017UUNJO OsijekPOLIGON KD ČEPINJ. Novak-++Leonhard Schweikert
630.04.2017UUNJO ZagrebZagrebM. Milić+--
706.05.2017UUNJO RijekaDražiceI. Novosel-++Rainer Mast
814.05.2017UUNJO OsijekČepinJ. Novak+--
904.06.2017UUNJO Zagrebačke županijeZagrebI. Kozina-++Harald Hohmann & Marco Oßmann
1018.06.2017UUNJO SplitSplit, Stadion NK KarepovacI. Krstulović-++Thomas Teubert
1123.06.2017UUNJO Arminius KC. i UUNJO BjelovarSRC Kukavica, Velika PisanicaM. Kuzmić, N. Ćurak-++SV Reinhard Meyer
1208.10.2017UUNJO ZagrebZagrebM. Milić+--
1308.10.2017UUNJO RijekaDražiceB.Krizman+--
1422.10.2017UUNJO Arminius KCKoprivnicaM. Kuzmić+--Otto Korber Ahrens
1503.12.2017UUNJO OsijekČepinJ. Novak+--

Specijalne izložbe u 2016. godini

Rbr. Datum Organizator Mjesto Kontakt Sudac
116.01.2016UUNJO BjelovarSajamski prostor Gudovac (Aukcijska dvorana)N. ĆurakAndreas Rudolph
220.03.2016UUNJO Halubje 2011ViškovoPETER ARTH (D)
303.04.2016UUNJO IstraRovinjHELMUT KÖNIG (D)
423.04.2016UUNJO Osiječko-baranjske županijeBizovacUWE SPRENGER (D)
514.05.2016UUNJO RijekaDražiceHARALD HOHMANN
628.05.2016UUNJO Zagrebačke županijeZagrebI. KozinaMarco Oßmann - vom Fichtenschlag
725.06.2016UUNJO PožegaREKREACIJSKI CENTAR POŽEGA, Adresa: ul. Milke Trnine bb. , 34000 PožegaGoran RokićMr. Hans - Peter Schweimer (SV)
802.07.2016UUNJO SplitPARK SOLIN Adresa: Ulica Kralja ZvonimiraVladimir KelamMr.Hans-Jurgen Begier (SV)
925.09.2016UUNJO KARLOVACKarlovacArmen PiontarLeonhardt Schweikert / Torsten Kopp
1016.10.2016UUNJO ARMINIUS KOPRIVNICAPoligon KD Koprivnica , Đelekovečka cesta 26 ,KoprivnicaMirosalv KuzmićPeter Firic ( SRB ) ženke sve klase, Vladimir Drol - Mićo ( SLO ) mužjaci sve klase

Uzgojni pregledi u 2016. godini

Rbr. Datum Organizator Mjesto Kontakt Ispit Ocjena Kor. Sudac