Službeni rezultati izložbe

Vrsta: IZLOŽBA

Datum izložbe: 23.04.2016

Mjesto: Bizovac

Organizator: UUNJO Osiječko-baranjske županije

Suci: UWE SPRENGER (D)

REZULTATI:
Pobjednik 4. Memorijala  “Davor Mikulić“ – HONDO  vom  PANONIANSEE

                                 RAZRED  ŠTENADI   OD 3  DO 6  MJESECI :

                                                         MUŽJACI              -      svi ocjenjeni VP

1.    RICHI  vom  FUNKEN  SPIEL    ............  vl. Dubravka  i  Damir  Jovanović -  HR
2.   KONGO  von  FARHANTAL    ...............   vl. Haris  Duvnjak – BIH
3.    NICK  BELONA   ...................................   vl. Jasminka  i Ivica   Novosel  -  HR
4.   ATILAS  EVERT   ...................................   vl. Goran  Rokić  i  Stevo  Živko  -  HR

                                                         ŽENKE            -       svi ocjenjeni VP

1.    NIKI  OD  ZOLIKE   ..................................  vl. Uri  Zoltan  - SRB
2.   RUBY  vom  FUNKEN  SPIEL    ...............   vl. Gina  Letting  - I
3.   ROMA  vom  FUNKEN  SPIEL    ...............  vl. Dubravka  i  Damir  Jovanović  -  HR                                                                 
4.   ROSA  vom  FUNKEN  SPIEL   .................  vl. Daubravka  i  Damir  Jovanović – HR

                            RAZRED NAJMLAĐIH  OD 6  DO 9  MJESECI :

                                                         MUŽJACI         -       svi ocjenjeni VP

1.    VOLVO  TEAM  TITANIK   ..............................................   vl.  Jovana  Jovović  – SRB
2.   DAX  vom  BRČKO    ........................................................   vl.  Nebojša  Đukić  –BIH
3.   CROAT  vom  DREI  SCHWARZE  ENGEL   ...................   vl. Grgo  Lovrić  -  HR
4.   ORLANDO  vom  FUNKEN  SPIEL   ...............................   vl. Dubravka  i  Damir  Jovanović  -  HR
5.    TITUS von der  PISTE  TROPHE   ..................................   vl. Šafar – Majstorović - HR  

                                                         ŽENKE            -      svi ocjenjeni VP

 1.   SASKIA  vom  HAUS  NEOPLANTUM    .................  vl. Borislav  Josimović - SRB
2.   VANNA  TEAM  TITANIK   ......................................  vl. Josef  Martin  - H
3.   NITRA  vom  FUNKEN  SPIEL    .............................  vl. Dubravka i Damir Jovanović  - HR
4.   DIVNA  vom  DREI  SCHWARZE  ENGEL   ............ vl. Ivan  Kozina - HR
5.   DONA  MENA  BURGI   ............................................ vl. Elvis  Resnik  -  SLO



                                      RAZRED NAJMLAĐIH  OD 9  DO 12  MJESECI

                                                           MUŽJACI                  -      svi ocjenjeni VP

1.    ANDHUBER  CASTOR     ........................  vl. Ištvan  Andrašek  - H
2.   RONDO  von  FARHANTAL   .................   vl. Haris  Duvnjak  - BIH

                                                          ŽENKE                     -         svi ocjenjeni VP

1.    GILA  OD  ZOLIKE    ...............................................   vl. Uri  Zoltan  - SRB
2.   YASMIN  von  PANONIANSEE    ............................   vl. Zlatko  Ravlić  – HR
3.   DITTA  vom  TEAM  PANONIANSEE    ..................   vl. Jovana  Jovović – SRB
4.   RAMONA  von  FARHANTAL    ..............................   vl. Haris  Duvnjak – BIH
5.    EGGA  von  MINING   .............................................   vl. Šafar  -  Majstorović – BIH
6.    ANDHUBER  CORA    .............................................   vl.  Ištvan  Andrašek  -  H

                                 RAZRED MLADIH  OD 12  DO 18  MJESECI
                                                           MUŽJACI                   -         svi VD 

1.    BRENDON  TEAM  FALVAVOLGYA   ...........................  vl. Jovana  Jovović  - SRB
2.    JACK  vom   FUNKEN  SPIEL   ....................................   vl. Dubravka  i  Damir  Jovanović  - HR
3.    MAGIC  von  HAUS  NOLL   .........................................   vl. Mateo  Noll - HR

                                                          ŽENKE             -        svi  VD

1.    ANTALIJA  vom  TEAM  PANONIANSEE     ....................  vl. Marko  Jovović  - SRB   
2.   KELLY  vom  FUNKEN SPIEL     .......................................  vl. Damir Jovanović  i  Lubus  Matušković- HR
3.   DAFFY  von  BRAUS  PLATZ   ...........................................  vl. Braus  Fausto  -  HR
4.   BECCA  TEAM  FALVAVOLGYI   ......................................  vl. Mihalyi  Janosne  -  H
5.   ILLA  vom  BIERSTADTER  HOF   ...................................   vl. Nebojša  Knežević  -  SRB
6.   OMEGA  von  HAUS  NOLL   ............................................   vl. Željko  Noll  -  HR
7.   ULRICKE  von  MINING   .................................................   vl. Šafar – Majstorović  -  HR
8.   KELLY  von  der  BOROVOBOX   .....................................   vl. Aleksandar  Milinković  -  HR

                                          RAZRED MLADIH  OD 18  DO 24  MJESECA
                                                       MUŽJACI                    -       svi  VD
 
1.    VOLEY  TOPOLOVNIČKI     ....................................   vl. Momčilo  Mihajlović  – SRB
2.   JAR  BELONA    .......................................................   vl. Jasminka  i  Ivica  Novose  - HR
3.   HARRY  vom  FUNKEN  SPIEL   ............................   vl. Dubravka  i  Damir  Jovanović  - HR 
      
                                                      ŽENKE                  -        svi  VD     

1.    GOGA  vom  FUNKEN  SPIEL     ....................  vl. Dubravka  i  Damir  Jovanović - HR   
2.    FANI  FEURIGEN  BLICK     .........................  vl.  Tomislav  Mitrović - HR
3.    ILUNA  vom  FUNKEN  SPIEL     ..................  vl. Damir Jovanović  - Željko  Čavar- HR



                                                          RAZRED  OTVORENIH

                                            MUŽJACI                 -       svi  VD

1.    LUX  vom  MITTELWEST     .....................  vl. Sanja  Vlajinić  - HR

                                            ŽENKE            -      svi  VD

 1.   VITA  zum  GIGELSFELSEN    ....................  vl. Zlatko Ravlić  - HR
2.    BIRBA  di  VALPOGGIO      .........................  vl.  Niko  Ćurak - HR
3.    BETA  vom  FUNKEN  SPIEL     .................  vl. Dubravka i Damir Jovanović – HR
4.    ZAMBIA  von  CHIPSY  TAIM   .................   vl. Kenan  Jašarević - BIH

                                                        RAZRED  RADNIH
 
                                          MUŽJACI                      -        svi  V    

1.    HONDO  von  PANONIANSEE    .........................   vl. Zlatko Ravlić  - HR
2.    LIDO  von  BRAUS  PLATZ   ...............................  vl. Braus  Fausto  -  HR
3.    PASCALL  von  ROTENSCHUHEN    ..................  vl. Ana  Trajkovski  – CRG

                                        ŽENKA                     -      svi  V          
                   
1.    WIKKY  von  FARHANTAL    ................................   vl. Haris  Duvnjak - BIH
2.   TENJA  vom  FUNKEN  SPIEL    ..........................   vl. Dubravka  i  Damir  Jovanović  – HR
3.   HILLA  aus  der  PANONIENEBENE   .................   vl. Tomislav  Biuk -  HR
4.   HAELY  vom  HAUS  MILEŠEVAC   .....................   vl. Janoš Mihalji – H
5.   ROMA  SREMSKA   ................................................  vl. Niko  Ćurak  - HR
6.   ALFA  FEURIGEN  BLICK   ...................................  vl. Tomislav  Mitrović – HR
7.   LINDY  vom  FUNKEN  SPIEL   ............................  vl. Dubravka  i  Damir  Jovanović – HR
8.   INGA  aus der  PANONIENEBENE  .....................  vl. Tomislav  Biuk  -  HR



            Pobjednik 4. Memorijala “Davor Mikulić“ – HONDO PANONIANSEE vl. Zlatko Ravlić